Herosi: O nas

Herosi.org to portal stworzony z myślą o potrzebach panów homo i biseksualnych, których interesują m.in. zamieszczane w sieci anonse gejów. Na co możesz liczyć, rejestrując się na naszym portalu? Przede wszystkim na poczucie bezpieczeństwa i intymności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystkie potrzeby mężczyzn spotykają się z ogólną akceptacją i że nie każdy pan szuka pana do towarzystwa otwarcie, bez obawy o publiczne ujawnienie swoich preferencji. Chcąc uniknąć nieprzyjemnych czy krępujących sytuacji, możliwość rejestracji na portalu ograniczona została wyłącznie do mężczyzn, co oznacza, że na naszych stronach znajdziecie jedynie gay anonse. Dzięki temu możecie pozwolić sobie na ujawnienie pragnień i oczekiwań, bez zbędnego skrępowania czy nawet wstydu. Macie pewność, że u nas niejeden pan pozna pana podzielającego jego upodobania.

Kolejną, charakterystyczną cechą serwisu Herosi.org, jest szeroko pojęta kultura. Pragniemy ofiarować naszym użytkownikom wysokiej jakości usługi, spełniające potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby publikowane na naszym portalu ogłoszenia, cechowała równie wysoka jakość, a anonse panów do towarzystwa zawierały niezbędne informacje wprowadzające, ułatwiające podjęcie decyzji co do wyboru partnera na spotkanie.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz poczuć się pewnie, bezpiecznie i bez skrępowania mówić o pragnieniach, to serwis Herosi.org jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. To miejsce, w którym nie spotkasz się z brakiem akceptacji. Tu możesz poczuć się swobodnie i otwarcie mówić o swoich najskrytszych fantazjach czy pragnienia, które może zrealizować pan dla pana. Dla nas nie ma tematów tabu. Poznaj mężczyzn o podobnych upodobaniach i baw się dobrze, korzystając z naszego portalu. W razie jakichkolwiek problemów, skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc w rozwiązaniu kłopotu tak szybko, jak tylko będzie do możliwe.


Wersja mobilna Wersja klasyczna,