Herosi: Kontakt

Herosi.org to miejsce, w którym zapoznacie się z ofertami zamieszczonymi przez zainteresowanych nawiązaniem intymnego kontaktu gejów. Na naszych stronach swoje anonse publikują faceci na telefon, którzy spełnią wiele męskich pragnień i fantazji. Mamy ogłoszenia gejów z całej Polski, pogrupowane w oferty z konkretnych miast lub województw. Do każdej oferty dołączona jest osobista „metryczka” oraz numer kontaktowy do konkretnej osoby.

Jeśli jesteście zainteresowani, by nawiązać kontakt z mężczyznami, którzy są obecni na naszym portalu, dzwońcie pod numery dołączone do każdej z opublikowanych ofert. Jeśli pragniecie dołączyć do nas i zamieścić u nas swój anons jako gej escort lub pokazać się jako geje prywatnie, skontaktujcie się z nami za pośrednictwem naszego formularza. Wypełnijcie go jak najdokładniej, umieszczając dane dotyczące Waszego wyglądu, preferencji, zainteresowań oraz umiejętności. Zamieszczajcie zdjęcia, by dać się zobaczyć i zainteresować potencjalnego partnera swoją ofertą.

U nas wszystko jest przejrzyste. Faceci na telefon, którzy zamieszczają na naszym portalu swoje ogłoszenia, publikują od razu swoje stawki za spotkanie. Dzięki temu decydując się na kontakt, wiecie z góry, że rozmowa może od razu przebiegać w luźnej, nieskrępowanej atmosferze, co zazwyczaj bywa utrudnione, gdy dochodzi do ustalania kosztów.
Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem e-maila lub formularza rejestracyjnego.

e-mail: kontakt@herosi.org


Wersja mobilna Wersja klasyczna,