Nasze idee

Portal internetowy Herosi powstał po to, aby łączyć ze sobą tych, którzy potrzebują najlepszego towarzystwa – tylko u nas czeka na Ciebie tak szeroka gama ofert „pan szuka pana” z całej Polski!

Tutaj, całkowicie bez pruderii, dyskretnie i anonimowo, możesz przeglądać i zamieszczać ogłoszenia gejów, którzy poszukują dla siebie potencjalnych partnerów. Dołączając do nas, nie musisz obawiać się, że spotkasz się z niezrozumieniem, ponieważ skupiamy się na ogłoszeniach „pan dla pana” i wiemy, jak pomóc naszym użytkownikom w wyselekcjonowaniu tych najciekawszych – niezależnie od tego, czego poszukujesz, razem z nami możesz znaleźć dla siebie najlepsze propozycje.

Nasz portal powstał jako odpowiedź na potrzeby społeczności – wiemy, że korzystanie ze zwykłych portali nie zawsze jest łatwe i nie zapewniają one całkowitego bezpieczeństwa. Ponadto przedzieranie się przez różnorodne oferty może być bardzo czasochłonne. My pragniemy dostarczać naszym użytkownikom usługi najwyższej jakości, aby spełniać wszystkie ich potrzeby całkowicie. Mamy nadzieję, że Ty również docenisz nasz portal i dzięki nam uda Ci się znaleźć to, czego pragniesz najbardziej – nawet dzisiaj!

Ogłoszenia towarzyskie zamieszczane na naszej stronie internetowej pochodzą wyłącznie od mężczyzn – nie znajdziesz tutaj ofert, które zamieszczane są przez inne osoby, dlatego to znacznie ułatwi ci wybór. W anonsach znajdziesz szereg wartościowych informacji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji. Geje publikujący ogłoszenia na naszej stronie internetowej zaznaczają, jakie mają preferencje i przygotowują krótkie notki osobiste na swój temat, dlatego na pewno podejmiesz właściwą decyzję.

Znalezienie odpowiednich anonsów towarzyskich nie sprawi Ci żadnego problemu za sprawą naszej zaawansowanej wyszukiwarki. Możesz określić w niej również lokalizację, z której pochodzi osoba wystawiająca anons, dlatego możesz też łatwo zawęzić obszar poszukiwań do konkretnego miasta czy województwa.

Gdy chcesz zamieścić swoje ogłoszenie „pan pozna pana” razem z nami, to naprawdę bardzo proste i nie sprawi ci żadnego problemu – po prostu dołącz do Herosów i przygotuj swoją notkę, a także zaznacz wszystkie interesujące cię parametry w swoim gay anonsie, by szybciej znaleźć potencjalnych partnerów. Tylko u nas możesz całkowicie bez skrępowania mówić o tym, czego potrzebujesz.

Wybierając nasz portal Herosi, masz pewność, że jesteś we właściwym miejscu, gdzie Twoje potrzeby i wymagania nie są tematem tabu – tylko u nas możesz mówić tak otwarcie o swoich fantazjach i zrealizować je z kimś, kto również jest na nie gotowy. Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, dlatego mamy nadzieję, że będziesz czuć się u nas komfortowo i bezpiecznie.

Gdy masz dodatkowe pytania czy problemy związane z użytkowaniem naszego portalu, pozostajemy również całkowicie do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci w tym tak szybko, jak to tylko możliwe.

Zapraszamy serdecznie już teraz do bliższego zapoznania się z wszystkimi anonsami opublikowanymi na naszej stronie internetowej!


Wersja mobilna Wersja klasyczna,